فروشگاه CERA ALBA به تازگی در زمينه پيراهن های ١٠٠٪؜طبيعی فعاليت خود را بصورت جدی و كاملا متفاوت آغاز كرده است.

پیراهن هایی كه ما در اين بخش به شما معرفي ميكنيم به دليل رنگبندی ها و نيز طرح های های فوق العاده گسترده ای دارد و همچنین از هر طرح مقدار تيراژ محدود عرضه می شود و شما عزيزان در زمان خريد از اين موضوع اطمينان داريد که پیراهنی كاملا خاص و جديد است و همانند و نظير آن را به ندرت بر تن کرده اید، مشابه اين نقشه ها ممكن است از الياف طبيعی پنبه تشكيل نشده باشد و دارای مواد باشد.

پيشنهاد ما به شما عزيزان فقط يكبار استفاده کردن از پیراهن های نخی ما بوده که به تازگی به عرصه ی بازار و صنعت پوشاک وارد شده است.

پیراهن نخی به پوست بدن شما اجازه طبيعی نفس كشيدن را ميدهد و در نتيجه شما در طول روز و در هنگام استراحت در منزل از احساس خوبی برخوردار ميشويد.

خاصيت پنبه: لطيف بودن،جذاب بودن،و قابل تنفس بودن آن است و شما ميتوانيد در مجالس رسمي يا غیر رسمی يا مكان های اسپرت و مناسبت های خاص  از این نوع پیراهن استفاده کنید.

بسياری از مردم در مقابله با پیراهن های نخی قديمی نگران چين و چروک بيش از حد آن هستند اما اينگونه پیراهن های معرفی شده در مجموعه ما شامل آن موارد قديمی نميشود و علاوه بر ١٠٠٪؜پنبه ای بودن بسيار كمتر از پارچه های قديمی و نخی چروک و بد حالت ميشود و بدين ترتيب شما در خريد اينگونه پارچه ها با يک تير ده ها تير به قلب هدف خواهيد زد.

CERA ALBA که در زمینه ی فروش عمده پیراهن فعالیت دارد، اعلام می نماید آمادگی همكاری با كليه توليدی های البسه و فروشگاه های بزرگ در سطح كشور می باشد، و نیز در حال جذب نماینده از سطح استان اصفهان است همچنین اين اطمینان را به شما میدهد که سلیقه و خواستار شما را برآورده خواهد کرد.

از پیراهن های ١٠٠٪؜ كتان ما بصورت ماهانه ديدن فرماييد.